הלוואה חוץ בנקאית

הלוואות חוץ בנקאיות

מאז רפורמת בכר משנת 2008 נפתח שוק ההלוואות לגורמים נוספים שמעבר לבנקים והתחרות בשוק מאפשרת לאנשים רבים ללוות כספים שקודם לכן נמנעו מהם. המצב הגיע לידי כך שפרסומות להלוואות צצות בכל מקום ובכל צורה ונראה כאילו והגופים הפיננסיים השונים ממש מעוניינים שתלוו כסף ולכל מטרה.
ואכן זו אחת ההבטחות של הרפורמה – הלוואה לכל מטרה, במהירות רבה, בלי הרבה שאלות וסיבוכים בירוקרטיים וקבלת הכסף הנחוץ תוך פחות מיממה. אכן רפורמה אמיתית.
הלוואה חוץ בנקאית נחשבת להלוואה מאד מבוקשת וחברות האשראי, חברות ביטוח, גופי השקעות ומלווים פרטיים נלחמים על כיסו של הלווה בכל האמצעים הנראים להם.

הלוואה חוץ בנקאית – היתרון הגדול

הלוואות חוץ בנקאיות ניתנות לרוב הלקוחות המבקשים אותן בתנאי החזר טובים ובריבית המתחרה עם כל הגופים האחרים. התחרות אכן הביאה לירידת מחירי ההלוואות וניתן לראות גם את הבנקים עושים מאמצים גדולים כדי להעמיד הלוואות דומות בתנאי החזר דומים כדי להשאיר את לקוחותיהם בתוך הבנק.
אבל היתרון של הלוואות חוץ בנקאיות הוא חוסר הקשר שבין ההלוואה לבין מסגרת האשראי שבבנק. ייתרון זה הוא בעל משמעות רבה לאנשים שהגיעו לתקרת האשראי שלהם בבנק וגם לו היה רוצה לא יכול היה הבנק לאשר הלוואה שמעבר לתקרה זו. חברות האשראי ויתר הגופים החוץ בנקאיים אינם חלק ממסגרת אשראי זו ולכן ההלוואה שתקבלו אצלם לא תשפיע על המצב שלכם בבנק. יתרון זה הוא מאד משמעותי לבעלי עסקים שונים הזקוקים לכסף מזומן כדי להפעיל את העסק בעוד הם נמצאים בבנק בגובה תקרת באשראי שלהם. פיתרון זה הציל עסקים רבים מקריסה בטוחה כאשר היו במצבים כאלה לפני שנים לא רבות.

תנאי קבלת הלוואה חוץ בנקאית

בניגוד לבנקים ששם תהליך אישור ההלוואות הינו ארוך ומייגע, הרי שדווקא בחברות האשראי ניתן לקבל הלוואה חוץ בנקאית ברגע או כמעט ברגע. כלומר, הלוואות אלה אינן קשורות למצב החשבון שלכם נכון לרגע זה בבנק, או למצב הכלכלי הכללי שלכם, או לעובדה שאתם עובדים או לא עובדים. הלוואה חוץ בנקאית קלה ומהירה לאישור, וניתן לעשות זאת דרך האינטרנט מבלי להגיע לשום משרד.
תהליך קבלת הלוואה חוץ בנקאית הוא הרבה יותר פשוט ותנאי ההחזר מאד ברורים. ניתן ללוות סכומים של כמה עשרות אלפי שקלים ללא ערבים או בטחונות מכל המוסדות החוץ בנקאיים ולהחזיר את ההלוואה בתשלומים חודשיים שווים למשך תקופה שתסכימו עליה עם הגוף המלווה. גם על גובה הריבית תוכלו להתמקח ובגלל התחרות גם סביר להניח שתקבלו את מבוקשכם, כל עוד לא הגזמתם באופן קיצוני.

למי מתאימה הלוואה חוץ בנקאית?

הלוואה חוץ בנקאית נועדה לאנשים הזקוקים לכסף מזומן באופן מיידי וללא הרבה שאלות. גם אנשים שהגיעו לתקרת האשראי שלהם יהנו מהלוואות כאלה בתנאים טובים ולכל מטרה שיחפצו.