הלוואות לשכירים

הלוואות לשכירים

עובדים שכירים רבים מעוניינים לצאת מהמסגרת הנוקשה שהמשכורת מאפשרת להם, אך במקרים רבים הם אינם מצליחים לעשות זאת. מי מאיתנו לא רוצה להתפנק מעט ולקצור את הפירות מהעמל הרב שהיא או הוא משקיעים?
תמיד יכול להיות שצריך הלוואות לשכירים בין אם מדובר ברכישת רכב חדש, סוף שבוע מהנה עם המשפחה בארץ או בחו”ל או הוצאה צנועה אך מספקת במסיבת בת המצווה של הילדה – אתם תזדקקו להלוואה המתאימה לכם ביותר בתור עובדים שכירים.

מהן הלוואות לשכירים?

כעובדים שכירים, בעלי ותק במקום עבודה קבוע של שלוש שנים ומעלה, אתם לקוחות מועדפים שלנו.
קביעות במקום העבודה מעידה על יציבות פיננסית, המקנה ביטחון לשני הצדדים – הלווה והמלווה.
יתרון משמעותי נוסף שקיים בהלוואות לשכירים הוא בכך שתוכלו לבחור את מסלול ההלוואה המשתלם ביותר עבורכם, מתוך מספר אופציות קיימות של חלוקת ההחזר החודשי.
ניתן לחלק זאת באופן כזה שסכומי ההחזר החודשי יהיו נמוכים, והם ייפרסו למספר רב יותר של חודשים.
לחילופין, אם אתם מעדיפים הלוואה עם מסלול בן חודשים מעטים, או שתרצו לסיים את תשלום ההלוואה מהר יותר מהמתוכנן, קיימת אפשרות להחזרים חודשיים גבוהים הנפרסים על מספר נמוך של חודשים, והלוואה מסוג זה כנראה תתאים לכם יותר.

כיצד מקבלים הלוואה לשכירים?

הלוואות לשכירים הן הלוואות מהירות, והן דומות להלוואות מיידית, אך יש לה הטבות לשכירים שונים (עובדי מדינה, עובדי הייטק וכו’) אשר אותן יש ואף מומלץ לקחת בחשבון ולבדוק מבעוד מועד.
אלמנט חשוב בבקשת ההלוואה הוא וידוא שגובה ההלוואה אותה אתם מבקשים אכן תואם את ההשתכרות החודשית שלכם.
במילים אחרות, כדי לקבל את ההלוואה, יש לחשב את גובהה בתוספת הריביות השונות וההצמדות שלה, כך שהיא תעמוד בהכנסות וההוצאות באופן הגיוני לתקופת ההחזר המתוכננת שלכם.
כמו כן, זכרו שאישור הלוואות לשכירים חייב בהצגת תלושי השכר: המידע על העובד נמצא בתלושי השכר שלו, ולכן התלושים מהווים מרכיב רלוונטי וחשוב לבקשת ההלוואה.
כדי לאשר הלוואות לשכירים, עליכם להביא עמכם שלושה תלושי שכר אחרונים, תעודת זהות, טופס ובו מתואר מצב חשבון הבנק שלכם, ותדפיסים המעידים על פעילות בחשבון זה.